METSAN REKLAM

Hakkımızda

Yıl 1980, Sulu boya fırçası ve oklavadan imal ıstakamızla çıktık yola....

3 yıl boyunca omuzumuzda okuldan kalma çantamız içinde boyalarımız nereye kadar, neler yapabileceğimizi bilmeden ufak tefek cam yazıları ve tabelalarla yetindik.

Yıl 1983 koşullar işyeri açma konusunda zorlamaya başladı. Bizde kendi şartlarımızı zorlayarak 12 m2 lik ilk atölyemizi kurduk. İşyerimizin adı SÜREÇ REKLAM dı.

1990 yılına kadar hem kendimizi hemde işimizi geliştirip şu anda işyerimizin olduğu adrese taşındık. Yeni makinalar ve ekipmanla daha kaliteli işler yapabilmek için uğraş verdik. Yeni iş yerine yeni bir isim düşündük ve METSAN IŞIKLI REKLAM SANAYİ adı altında devam kararı aldık.

1996 Köroğlu’nun “Delikli demir çıktı, mertlik bozuldu” sözü dilimizde, teknolojiye ayak uydurduk… (İlk bilgisayar ve Plotter) Bu sözün dilimize dolanmasının sebebi ise yıllarca emek harcayıp göz nuru dökerek öğrendiğimiz bir mesleği bilgisayar alan herkes yapmaya başladığındandı… Ama yılmadık bizde kendimizi yeniledik. Öyle ki bu mesleğin sadece bilgisayar almak ve hazır birkaç fontla yazı yazmak olmadığını herkese gösterdik. İşçiliğimizle, kullandığımız malzemenin kalitesiyle, yepyeni ve sıra dışı ürünlerimizle hep bir adım önde hep önder olmayı sizler sayesinde başardık.

Amacımız sadece iş yapmak,günü kurtarmak değildi. Her şeyden önce yenilikleri işimize nasıl uyarlayabiliriz düşüncesi ve uğraşı içinde olduk. Her yıl boş kaldığımız zamanlarda yaptığımız AR-GE çalışmaları sayesinde her sezon başlangıcında mutlaka yepyeni tarzlar ve ürünlerle karşınıza çıktık.

Birilerinin ürettiğini kopyalamak yerine kendi tarzımızı yaratmaktı tüm çabamız ve bunu da gururla söyleyebiliriz BAŞARDIK….

Kendimizi işimize öylesine kaptırmışız ki yılların nasıl geçtiğini anlamadık bile.

Geriye dönüp baktığımızda ise hiçte azımsanmayacak bir birikime ve gururla taşıyacağımız bir geçmişe sahip olduğumuzu görüyoruz. İşte 26 yılın kısacık özeti…

Ve…. 2006 İşte internetteyiz… Sizlerle daha hızlı, kaliteli ürünler sunmak ve daha önce kimsenin yapmadığı yapmaya cesaret edemediği yepyeni ürünlerimizi görmeniz içinwww.metsanreklam.net ve www.metsanreklam.com.tr olarak karşınızdayız.

METSAN REKLAM

Referanslarımız

METSAN REKLAM

Teknik Bilgiler

Üretim Tesislerimiz

UV Baskı | Her türlü düz zemine baskı
3D Lenticular (3D Baskı) | 3D Lenticular Baskı ve ekipmanları
Tabela Konstrüksiyon | Işıklı ve ışıksız tabela uygulamaları
Pleksi Glass İşleme | Kutu harf, ürün stantları, yönlendirme, gravür işleme

Makine Parkurumuz

SwissQ Print Nyala  | Saatte 100 m² sert tabaka malzemelere endüstriyel UV Baskı
Oce Arizona 460 XT | 5,08 cm kalınlığında her malzemeye fotoğraf kalitesinde UV Baskı
Hp Desing Jet 5500 | Saatte 7 m² fotoğraf kalitesinde iç mekan baskı kapasitesi
Maxima Inno  | Saatte 70 m² 1440 dpi fotoğraf kalitesinde dış mekan baskı kapasitesi
Bestlam 1600 | Saatte 250 m2 mat ve parlak laminasyon kapasitesi
Mutoh Kona SCL-1650 | Vektörel kesim ve çizim uygulamaları

Ekibimiz

Satış Pazarlama
Keşif Planlama
2D Grafik Tasarım
3D Lenticular Grafik Tasarım
Dijital Baskı
Uygulama ve Montaj